Динамо К 2:2 Динамо 3 xG графік Варто пам’ятати для чого гра | Смоловой

xG графік

Варто пам’ятати для чого граються ці матчі:
- промо та благодійна мета
- для тонусу запасних збірної

Грати двічі за 3 дні звична справа для гравців АПЛ, і то намагаються уникати суботніх матчів після єврокубків в четвер. Практикують інтенсив і для зборів зимових/літніх, але тоді переслідують трохи інші задачі.

Динамо сьогодні обертається навколо Буяльського, а в першому таймі він отримав найменшу кількість передач у благодійних поєдинках (12). Якщо команда не здатна навколо нього обертатись, то звичної механіки процесів ми і не бачимо. Найчастіше навколо Буяльського команду обертають Циганков, Сидорчук та Шапаренко. Саме на їх плечах доставка м’яча туди, де Віталій створює магію. Перший в лазареті, двоє останніх фізично не здатні грати в повну силу через 48 годин після іншого матчу. Дід напевне розумів, що команда не відновиться після вівторка: тому ми побачили щось не дуже киянам притаманне. Не обійшлося і без впливу хорватів, їм теж слід віддати належне.

За перший тайм Динамо сконструювало лише 5 (!) позиційних атак. Темп (19.36) був вищий за звичний, тривалість володіння (5.59) лише трохи нижча за середню, але м’яч з боями залишав половину киян. Дуже рідко такі передачі були точними.

Динамівці у першому таймі видали кращу за середню по ТМ за календарний рік точність пасів назад/вздовж поля, але значно гіршу точність пасів вперед, до останнньої третини та з просуванням.

Кияни менше володіли м’ячем до перерви (44%), але навіть поступились (38:39) у його поверненні.

Пасова гра розвалилась, інтенсивно відбирати не могли, тож забиті голи більше диво, ніж вони випливали з ігрового контексту.

Ванат продовжує йти шляхом Вербича і це круто. У ролі єдиного форварда йому багато чого ще не вистачає, але вмикається у фазі атаки він якісно. Тож можливо на цьому і варто фокусуватись певний час. Зробити з нього пресинг-машину навряд вийде. Так само важко швидко змінити тактичні погляди, що суттєво різняться від дорослого футболу. Але його відчуття епізоду може давати користь вже зараз, тимчасова роль вінгера «на папері» підходить.

Динамо провалило боротьбу! Повністю! Вона виникає разом із сумбуром, коли ламаються звичні маршрути міграції м‘яча. У першій половині зустрічі кияни виграли лише 26 (!) з 78 єдиноборств (33.33%). На моїй пам’яті це чи не найгірший показник за 7 років...

Шапаренко в тонусі - супергерой із суперсилами. Проте на даний момент він не витримує грати за 48 годин після Дортмунду:
- з 9 програними дуелями лідер у першому таймі (усього 13, тут теж лідер)