Получи случайную криптовалюту за регистрацию!

Менеджер по корпоративным продажам в иностранное предприятие ' | Работа.Уз

Менеджер по корпоративным продажам в иностранное предприятие "Exiton CIS"

Обязанности:
• Контакты с партнерами и клиентами;
• Обеспечение уровня продаж.

Требования:
• Знание русского и узбекского языков;
• Уверенный пользователь ПК;
• Внимание к деталям.

Условия:
• 5-ти дневная неделя
• Оформление согласно ТК РУз
• Зарплата 4 000 000 сум на руки + комиссионные от продаж

Контакты:
+998 90 374 40 53 (@nodir_mallin), +998 99 277 40 53 (ТГ)

Korporativ savdo menejeri "Exiton CIS" xorijiy korxonasiga

Mas'uliyat:
• Mijozlar bilan aloqalarni davom ettirish;
• Sotish darajasini ta'minlash.

Talablar:
• Rus va o‘zbek tillarini yaxshi bilish;
• Tajribali kompyuter foydalanuvchisi;
• Tafsilotlarga e'tibor berish.

Shartlar:
• 5 kunlik ish haftasi
• O'z vaqtida to'lash
• Rashmiylashtirilgan ish
Oylik 4 000 000 so'm + sotishdan komissiyalar

Bog'lanish:
+998 90 374 40 53 (@nodir_mallin), +998 99 277 40 53 (Telegram)

@rabota_uz