#hdzva_news 2 – 4 жовтня 2020 року вихованці кінно-спортивної | #ilovehdzva

#hdzva_news
2 – 4 жовтня 2020 року вихованці кінно-спортивної школи академії приймали участь у фіналі Відкритих регіональних змагань з подолання перешкод «KLIMENKO STABLE CUP» та Кубку Президента федерації кінного спорту Донецької та Дніпропетровської областей, які пройшли у місті Дніпро та зібрали близько 100 вершників з усієї країни.

Не зважаючи на жорстку конкуренцію, наші спортсмени продемонстрували чудові результати, за три дні змагань завоювавши 3 золоті, 1 срібну та 4 бронзових медалі.

Зокрема, студентки академії Марина Гадецька, Оксана Ільченко та Олена Плохотніченко посіли відповідно І, ІІ і ІІІ призові місця. Анна Тополя стала бронзовою призеркою, а Оксана Люта виборола золоту і бронзову медалі. Вагомих спортивних результатів досягли і діти – 14-річна Анастасія Грінченко посіла ІІІ місце, а 12-річна Катерина Ільїних здобула перемогу.

Вітаємо наших спортсменів із чудовим результатом!