У матчі Нідерланди - Україна був встановлений унікальний р | Dynamo Kyiv | ФК Динамо Київ

У матчі Нідерланди - Україна був встановлений унікальний рекорд результативності на Євро

Матч між Нідерландами та Україною став першим в історії чемпіонатів Європи, в якому в другому таймі було забито п'ять м'ячів за рахунку 0:0 до перерви.

У першій половині була велика кількість шансів для взяття воріт, проте хороша гра Георгія Бущана допомогла команді Андрія Шевченка не пропустити.

Після перерви Нідерланди забили три м'ячі зусиллями Війнальдума, Ваута Вегхорста і Дензела Думфріса, а за Україну відзначилися Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук.

Україна посідає третє місце групи С після першого туру, Нідерланди - другі. Лідирує Австрія, яка перемогла Північну Македонію з рахунком 3:1.

У наступному матчі команда Андрія Шевченка 17 червня зустрінеться з Північної Македонією в Бухаресті.