Логотип телеграм канала @eurofootball_ua — Європейський футбол | Найкраще з Футболу Європи Є

Оценить канал eurofootball_ua и оставить отзыв — могут только зарегестрированные пользователи. Все отзывы проходят модерацию.

1

2

0

2023-06-05 00:11:16
Порівняння зарплати арбітрів в середньому за матч в найкращих чемпіонатах Європи

Цієї ночі Буенос-Айрес палав

Переможний гол на 90+3 з пенальті, а після цього 6 червоних карток і гра більше 100 хвилин!

Огляд матчу Рівер - Бока
9 views05:07
2023-04-17 16:48:42
Графік шансів на перемогу в АПЛ Арсенала і Манчестер Сіті протягом сезону.

Команди вп‘яте помінялись місцями
11 views13:48
2023-04-09 10:37:51
18 views07:37
2023-03-24 00:34:00
Щось фантастичне: Леандро Рекена, воротар чилійської команди "Кобресаль", забив неймовірний гол у матчі проти "Коло-Коло", вдаривши м'яч від воріт до воріт

На 77-й хвилині при рахунку 2:0 на користь "Кобресаля", Рекена потужно вдарив по м'ячу, який пролетів через весь майданчик, стукнувся об газон перед воротарем "Коло-Коло", який вийшов на передню лінію, Браяном Кортесом, перелетів над його головою і влучив у сітку.

За інформацією TNT Sports Chilie, гол Рекени був забитий з відстані 101 метр, що є абсолютним рекордом в історії футболу.
19 viewsedited  21:34